KPSE02A24-61S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE02A24-61S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE02A24-61S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
  • Mezua
KPSE02A24-61Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE02A24-61S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 632 pcs Datuen fitxa KPSE02A24-61S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE02A24-61S
KPSE02A2461S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE02E10-6P
KPSE02E10-6P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Stockean: 2300 pcs
Deskarga: KPSE02E10-6P.pdf
RFQ
KPSE02A24-61SF0
KPSE02A24-61SF0
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN HSG BOX MNT RCPT 61POS
Stockean: 6975 pcs
Deskarga: KPSE02A24-61SF0.pdf
RFQ
KPSE02A24-61SX
KPSE02A24-61SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 686 pcs
Deskarga: KPSE02A24-61SX.pdf
KPSE02A24-61SY
KPSE02A24-61SY