KPSE02A24-61PX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE02A24-61PX
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE02A24-61PX.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 520 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
  • Mezua
KPSE02A24-61PXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE02A24-61PX fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 520 pcs Datuen fitxa KPSE02A24-61PX.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE02A24-61PX
KPSE02A2461PX
Orientazio X Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE02A24-61SW
KPSE02A24-61SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Stockean: 690 pcs
Deskarga: KPSE02A24-61SW.pdf
RFQ
KPSE02A24-61P
KPSE02A24-61P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP