KPSE02A14-19S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE02A14-19S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE02A14-19S.pdf
  • Mezua
KPSE02A14-19Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE02A14-19S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1620 pcs Datuen fitxa KPSE02A14-19S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE02A1419S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE02A14-15P
KPSE02A14-15P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Stockean: 1410 pcs
Deskarga: KPSE02A14-15P.pdf
RFQ
KPSE02A14-19SA71
KPSE02A14-19SA71
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP