KPSE02A14-12S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE02A14-12S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE02A14-12S.pdf
  • Mezua
KPSE02A14-12Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE02A14-12S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1486 pcs Datuen fitxa KPSE02A14-12S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE02A1412S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)