KPSE01F22-55P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE01F22-55P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE01F22-55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 700 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 700 pcs
  • Mezua
KPSE01F22-55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE01F22-55P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 700 pcs Datuen fitxa KPSE01F22-55P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE01F22-55P
KPSE01F2255P
Q11544570
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE01F22-55PX
KPSE01F22-55PX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 770 pcs
Deskarga: KPSE01F22-55PX.pdf
RFQ
KPSE01F22-55PY
KPSE01F22-55PY
fabrikatzaileak: Cannon
Stockean: 881 pcs
Deskarga: KPSE01F22-55PY.pdf
RFQ
KPSE01F22-21P
KPSE01F22-21P
deskribapena: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 980 pcs
Deskarga: KPSE01F22-21P.pdf
KPSE01F22-55PW
KPSE01F22-55PW
Stockean: 742 pcs
Deskarga: KPSE01F22-55PW.pdf
KPSE01F22-55PA206
KPSE01F22-55PA206
Stockean: 808 pcs
Deskarga: KPSE01F22-55PA206.pdf
KPSE01F22-21S
KPSE01F22-21S
deskribapena: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 805 pcs
Deskarga: KPSE01F22-21S.pdf
KPSE01F22-55PF187
KPSE01F22-55PF187