KPSE01F22-21SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE01F22-21SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE01F22-21SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 787 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 787 pcs
  • Mezua
KPSE01F22-21SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE01F22-21SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 787 pcs Datuen fitxa KPSE01F22-21SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE01F22-21SW
KPSE01F2221SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)