KJB6T23W21SNL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23W21SNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG INLINE MNT PLUG 21POS
Fitxak: KJB6T23W21SNL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 825 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 825 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
KJB6T23W21SNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23W21SNL fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG INLINE MNT PLUG 21POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 825 pcs Datuen fitxa KJB6T23W21SNL.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak IKJB6T23W21SNL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB6T23W21SNL
Barne hartzen ditu - Ezaugarriak Coupling Nut
Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut deskribapena CONN HSG INLINE MNT PLUG 21POS
Uneko - Max / Kontaktua Threaded Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.750" (44.45mm)