KJB6T23W21SD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T23W21SD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak: KJB6T23W21SD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 941 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T23W21SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T23W21SD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 941 pcs Datuen fitxa KJB6T23W21SD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -