KJB6T19W32JE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T19W32JE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
  • Mezua
KJB6T19W32JEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T19W32JE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3117 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -