KJB6T19W32HE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T19W32HE
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB6T19W32HEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T19W32HE fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4375 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio E
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -