KJB6T17J26SNL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T17J26SNL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T17J26SNLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T17J26SNL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1078 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Thermoplastic Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Thermoplastic, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.406" (35.71mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJB6T17J35BN
KJB6T17J35BN
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Stockean: 1230 pcs
Deskarga:
RFQ
KJB6T17J26SA
KJB6T17J26SA
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 1063 pcs
Deskarga:
RFQ
KJB6T17J26SN
KJB6T17J26SN