KJB6T17J26JN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T17J26JN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
KJB6T17J26JNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T17J26JN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1016 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -