KJB6T15W18SBL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T15W18SBL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
  • Mezua
KJB6T15W18SBLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T15W18SBL fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7086 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium over Electroless Nickel
Series KJB Packaging Bulk
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 18 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Txertatu materiala Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.266" (32.16mm) Harremanetarako mota Crimp