KJB6T15W18PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB6T15W18PN
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
  • Mezua
KJB6T15W18PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB6T15W18PN fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2856 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -