KJB0T23W21SD
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T23W21SD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB0T23W21SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T23W21SD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7097 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KJB
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJB0T23W21SAL
KJB0T23W21SAL
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT
Stockean: 3389 pcs
Deskarga: KJB0T23W21SAL.pdf
RFQ
KJB0T23W21SDL
KJB0T23W21SDL