KJB0T23W21SAL
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KJB0T23W21SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT
Fitxak: KJB0T23W21SAL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KJB0T23W21SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KJB0T23W21SAL fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3389 pcs Datuen fitxa KJB0T23W21SAL.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 21 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia KJB0T23W21SAL Diametro handiak hornituak 23-21
Txertatu materiala - Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
deskribapena CONN HSG RCPT 21POS WALL MNT SKT Uneko - Max / Kontaktua Threaded