DDMP36H4PJK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMP36H4PJK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Fitxak: DDMP36H4PJK127.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 861 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
  • Mezua
DDMP36H4PJK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMP36H4PJK127 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 861 pcs Datuen fitxa DDMP36H4PJK127.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 36 (32 + 4 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub, Combo
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMP36H4PJK87
DDMP36H4PJK87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Stockean: 1349 pcs
Deskarga: DDMP36H4PJK87.pdf
RFQ
DDMP36C4PJK127
DDMP36C4PJK127
fabrikatzaileak: Cannon