DDMP24X7SNK126
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMP24X7SNK126
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Fitxak: DDMP24X7SNK126.pdf
  • Mezua
DDMP24X7SNK126ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMP24X7SNK126 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3218 pcs Datuen fitxa DDMP24X7SNK126.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 24W7
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 24 (17 + 7 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal