DDMMY-43W2S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMY-43W2S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Fitxak: DDMMY-43W2S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMMY-43W2Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMY-43W2S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1444 pcs Datuen fitxa DDMMY-43W2S.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 43W2
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051527-0062
DDMMY43W2S
IDDMMY43W2S
IDDMMY43W2S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 43 (41 + 2 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 43 (41 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A