DDMMY-24W7P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMY-24W7P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT
Fitxak: DDMMY-24W7P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMMY-24W7Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMY-24W7P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3523 pcs Datuen fitxa DDMMY-24W7P.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 24W7
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051526-0081
DDMMY24W7P
IDDMMY24W7P
IDDMMY24W7P-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 24 (17 + 7 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 24 (17 + 7 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub, Combo Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMMY-43W2S
DDMMY-43W2S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Stockean: 1444 pcs
Deskarga: DDMMY-43W2S.pdf
RFQ
DDMMY-36W4P
DDMMY-36W4P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT
Stockean: 2092 pcs
Deskarga: DDMMY-36W4P.pdf
RFQ
DDMMY-24W7P-A101
DDMMY-24W7P-A101
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 24POS PNL MNT