DDMMC50PJK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMC50PJK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMMC50PJK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMC50PJK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1262 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMMC50PJK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A