DDMMC43H2PJK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMMC43H2PJK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 993 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
  • Mezua
DDMMC43H2PJK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMMC43H2PJK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 43POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 43W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 43 (41 + 2 Power)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A, 40A Harremanetarako mota Signal and Power