DDMM36W4PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMM36W4PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT
Fitxak: DDMM36W4PK87.pdf
  • Mezua
DDMM36W4PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMM36W4PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2476 pcs Datuen fitxa DDMM36W4PK87.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDDMM36W4PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 36 (32 + 4 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents, Shielded
Deskribapen zehatza 36 (32 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A