DDMM36W4PF225
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMM36W4PF225
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT
Fitxak: DDMM36W4PF225.pdf
  • Mezua
DDMM36W4PF225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMM36W4PF225 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 36POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2065 pcs Datuen fitxa DDMM36W4PF225.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) - 36W4
Shell Material, Amaitu Stainless Steel Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 36 (32 + 4 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)