DDMM-50S-L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMM-50S-L
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Fitxak: DDMM-50S-L.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DDMM-50S-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMM-50S-L fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 1226 pcs Datuen fitxa DDMM-50S-L.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051527-0040
DDMM50SL
IDDMM50SL
IDDMM50SL-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A