DDMM-50S-D
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMM-50S-D
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Fitxak: DDMM-50S-D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 824 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMM-50S-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMM-50S-D fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 824 pcs Datuen fitxa DDMM-50S-D.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series 24308-Style, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak 051527-0044
DDMM50SD
IDDMM50SD
IDDMM50SD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A