DDME50SZNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDME50SZNMBK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 50 F PCB STR G50 GOLD
Fitxak: DDME50SZNMBK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 164 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 164 pcs
  • Mezua
DDME50SZNMBK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDME50SZNMBK52 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena DSUB 50 F PCB STR G50 GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 164 pcs Datuen fitxa DDME50SZNMBK52.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Tentsioa -
Idatzi atributuak - Bukaera Solder
Zuzendaritza pilatzea Signal Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Brass, Gold Plated
Series MIL-DTL-24308, D*M RoHS egoera Bulk
Pitch - Connector - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DDME50SZNMBK52 Luzera - Zutabe gorriaren azpian burua -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
deskribapena DSUB 50 F PCB STR G50 GOLD Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Board Side (4-40)
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako formularioa 5 (DD, D)