DDME50SJA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDME50SJA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Fitxak:
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDME50SJA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDME50SJA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1594 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDDME50SJA197
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDME50S
DDME50S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 50 F SOD CLIN G30 ZINC