DDMAME50SA197F0
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAME50SA197F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 50 F CRIMP F0 CLIN TIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMAME50SA197F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAME50SA197F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 50 F CRIMP F0 CLIN TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3274 pcs Datuen fitxa
Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Amaitu lodiera - Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Cable Side (4-40)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Harremanetarako mota Signal
Konektore mota Receptacle for Female Contacts Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMAME78PNM
DDMAME78PNM
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Stockean: 591 pcs
Deskarga:
RFQ
DDMAME-78P-F0
DDMAME-78P-F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN DSUB PLUG 78POS HSG
Stockean: 1035 pcs
Deskarga: DDMAME-78P-F0.pdf
RFQ
DDMAME50S
DDMAME50S
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT