DDMAME-78P-F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAME-78P-F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB PLUG 78POS HSG
Fitxak: DDMAME-78P-F0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMAME-78P-F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAME-78P-F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN DSUB PLUG 78POS HSG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1035 pcs Datuen fitxa DDMAME-78P-F0.pdf
Shell Amaitu lodiera - Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Beste izenak 051536-0044
DDMAME78PF0
IDDMAME78PF0
IDDMAME78PF0-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 4
Posizio kopurua 78 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 500
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position
Harremanetarako mota Signal Konektore mota Plug for Male Contacts
Konektorearen estiloa D-Sub, High Density Kolore -
Produktu erlazionatuak
DDMAME-78P
DDMAME-78P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT