DDMAK78PA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAK78PA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 775 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
  • Mezua
DDMAK78PA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAK78PA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 775 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 22-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D) High Density
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDDMAK78PA101
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 4
Posizio kopurua 78 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A