DDMAK50SF0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMAK50SF0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 50 F CRIMP F0 .154" MH ZI
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DDMAK50SF0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMAK50SF0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 50 F CRIMP F0 .154" MH ZI Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4711 pcs Datuen fitxa
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position Harremanetarako mota Signal