DDMA50PNMBK52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMA50PNMBK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Fitxak: DDMA50PNMBK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 579 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 579 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DDMA50PNMBK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMA50PNMBK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 579 pcs Datuen fitxa DDMA50PNMBK52.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDDMA50PNMBK52
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore -
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DDMA50PNMB
DDMA50PNMB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT