DDMA50PNMBK47
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DDMA50PNMBK47
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 659 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
  • Mezua
DDMA50PNMBK47ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DDMA50PNMBK47 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 659 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDDMA50PNMBK47
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A