DD50SF179A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DD50SF179A
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Fitxak: DD50SF179A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DD50SF179Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DD50SF179A fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1307 pcs Datuen fitxa DD50SF179A.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Beste izenak IDD50SF179A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DD50SA197F179A
DD50SA197F179A
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Stockean: 1212 pcs
Deskarga:
RFQ
DD50SF179A197
DD50SF179A197
fabrikatzaileak: Cannon