DD50SA197A191
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DD50SA197A191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DD50SA197A191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DD50SA197A191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2755 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Original D
Packaging Bulk Beste izenak IDD50SA197A191
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A