DD50P0L4
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DD50P0L4
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Fitxak: DD50P0L4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DD50P0L4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DD50P0L4 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 4731 pcs Datuen fitxa DD50P0L4.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal