DD50P0L2A191
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DD50P0L2A191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Fitxak: DD50P0L2A191.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DD50P0L2A191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DD50P0L2A191 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 6297 pcs Datuen fitxa DD50P0L2A191.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 5 (DD, D)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DD50P
DD50P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Stockean: 4240 pcs
Deskarga: DD50P.pdf
RFQ
DD50P1A0NA191K87
DD50P1A0NA191K87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Stockean: 6770 pcs
Deskarga: DD50P1A0NA191K87.pdf
RFQ
DD50P1A0NA191
DD50P1A0NA191
fabrikatzaileak: Cannon