DCMY27W2SA191A197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMY27W2SA191A197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCMY27W2SA191A197.pdf2.DCMY27W2SA191A197.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMY27W2SA191A197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMY27W2SA191A197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3564 pcs Datuen fitxa 1.DCMY27W2SA191A197.pdf2.DCMY27W2SA191A197.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 27W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCMY27W2SA191A197
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 27 (25 + 2 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub, Combo Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCMY37SA156
DCMY37SA156
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 F SOD D FLOA G50 ZIN
Stockean: 960 pcs
Deskarga:
RFQ
DCMY37PNM
DCMY37PNM
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Stockean: 3771 pcs
Deskarga:
RFQ
DCMY27W2SA191
DCMY27W2SA191
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Stockean: 3314 pcs
Deskarga: DCMY27W2SA191.pdf
DCMY27W2S
DCMY27W2S