DCMY25W3SA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMY25W3SA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCMY25W3SA197.pdf2.DCMY25W3SA197.pdf
  • Mezua
DCMY25W3SA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMY25W3SA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4540 pcs Datuen fitxa 1.DCMY25W3SA197.pdf2.DCMY25W3SA197.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 25W3
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25 (22 + 3 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)