DCMN37SZA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMN37SZA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: DCMN37SZA197.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMN37SZA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMN37SZA197 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1441 pcs Datuen fitxa DCMN37SZA197.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCMN37SZA197
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Board Lock
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A