DCMN37PNK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMN37PNK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: DCMN37PNK127.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCMN37PNK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMN37PNK127 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 1561 pcs Datuen fitxa DCMN37PNK127.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCMN37PNK127
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A