DCMMC25X3PJA101
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMMC25X3PJA101
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak: DCMMC25X3PJA101.pdf
  • Mezua
DCMMC25X3PJA101ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMMC25X3PJA101 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1184 pcs Datuen fitxa DCMMC25X3PJA101.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 25W3
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25 (22 + 3 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal