DCMMC21WA4PJK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMMC21WA4PJK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Fitxak: DCMMC21WA4PJK87.pdf
  • Mezua
DCMMC21WA4PJK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMMC21WA4PJK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2637 pcs Datuen fitxa DCMMC21WA4PJK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, Combo D®, D*MM
Packaging Bulk Beste izenak IDCMMC21WA4PJK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 (17 + 4 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A