DCMD27H2PJK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMD27H2PJK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DCMD27H2PJK127.pdf2.DCMD27H2PJK127.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMD27H2PJK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMD27H2PJK127 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1407 pcs Datuen fitxa 1.DCMD27H2PJK127.pdf2.DCMD27H2PJK127.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 27W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCMD27H2PJK127
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 27 (25 + 2 Power) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza 27 (25 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A, 40A