DCMD25C3SJA197
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMD25C3SJA197
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DCMD25C3SJA197.pdf2.DCMD25C3SJA197.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMD25C3SJA197ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMD25C3SJA197 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1419 pcs Datuen fitxa 1.DCMD25C3SJA197.pdf2.DCMD25C3SJA197.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 25W3
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25 (22 + 3 Coax)
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 5A, 7.5A Harremanetarako mota Coax and Signal