DCMAM37SNM-F225F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMAM37SNM-F225F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 37 F CRIMP G50 FO NM SS
Fitxak:
  • Mezua
DCMAM37SNM-F225F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMAM37SNM-F225F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 37 F CRIMP G50 FO NM SS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1849 pcs Datuen fitxa
Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) Shell Material, Amaitu Stainless Steel
Shell Amaitu lodiera - Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Harremanetarako mota Signal