DCMAM37SNM-F225
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMAM37SNM-F225
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Fitxak:
  • Mezua
DCMAM37SNM-F225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMAM37SNM-F225 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1174 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Stainless Steel Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal