DCM37PNMK52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM37PNMK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak: DCM37PNMK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 387 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 387 pcs
  • Mezua
DCM37PNMK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM37PNMK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 387 pcs Datuen fitxa DCM37PNMK52.pdf
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCM37PNMK52
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A