DCM37PNK127
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM37PNK127
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Fitxak: DCM37PNK127.pdf
  • Mezua
DCM37PNK127ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM37PNK127 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1451 pcs Datuen fitxa DCM37PNK127.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDCM37PNK127
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A